Toshkent shahar statistika
boshqarmasi


Shayxontohur tumani statistika bo'limi

F.I.O

Raxmonova Gulnoz Urinboevna

Manzil

Shayxontohur tumani statistika bo'limi Toshkent shahar, A.Qodiriy ko'chasi, 7a

Email

shayhontohur@toshstat.uz

Lavozimi

Bolim b'oshlig'i

Telefon

230-88-46, 241-21-54

Chilonzor tumani statistika bo'limi

F.I.O

Namozov Arslon Ergashevich

Manzil

Чилонзор тумани статистика бўлими Тошкент шаҳар, Бунедкор шох кўчаси, 50 уй

Email

chilonzor@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

230-88-45, 276-89-66

Bektemir tumani statistikasi bo'limi

F.I.O

Mirzoulog'ov Baxodir Muxammatovich

Manzil

Toshkent shahar, Husayn Boyqaro ko’chasi, 2-uy

Email

bektemir@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-39, 998(71) 295-04-06

Mirzo Ulug’bek tuman statistika bo’limi

F.I.O

Nazarov Bekzod Zokirjonivich

Manzil

Toshkent shahar, Mustaqillik shox ko’chasi, 122-uy

Email

m.ulugbek@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-40, 998(71) 269-06-58

Mirobod tuman statistika bo’limi

F.I.O

Inogomov Mirkamol Mirzaxmatovich

Manzil

Toshkent shahar, Nukus ko’chasi, 18-uy

Email

mirobod@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-41

Olmazor tuman statistika bo’limi

F.I.O

Annazarov Sanjar Atabekovich

Manzil

Toshkent shahar, Qorasaroy ko’chasi, 270-uy

Email

olmazor@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-42, 998(71) 248-54-35

Sergeli tuman statistika bo’limi

F.I.O

Vakant

Manzil

Toshkent shahar, Sug’diyona ko’chasi, 1-uy

Email

sergeli@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-43, 998(71) 251-56-67

Uchtepa tuman statistika bo’limi

F.I.O

Vakant

Manzil

Toshkent shahar, Farhod ko’chasi, 21-uy

Email

uchtepa@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-49, 998(71) 274-16-74

Yashnobod tuman statistika bo’limi

F.I.O

Rustamov Dilshod Abdurashidovich

Manzil

Toshkent shahar, Farg’ona yo’li ko’chasi, 21-uy

Email

yashnobod@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-44, 998(71) 283-98-25

Yunusobod tuman statistika bo’limi

F.I.O

Shermatov Ikrom Inomjonovich

Manzil

Toshkent shahar, Osiyo ko’chasi, 40-uy

Email

yunusobod@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-47, 998(71) 235-03-14

Yakkasaroy tuman statistika bo’limi

F.I.O

Ibragimov Asror Xaitbayevich

Manzil

Toshkent shahar, Yusuf Hos Xojib ko’chasi, 76-uy

Email

yakkasaroy@toshstat.uz

Lavozimi

Bo'lim boshlig'i

Telefon

998(71) 230-88-48, 998(71) 236-79-17